Pedagoger, regissører og koreografer skoleåret 2016/17

Klikk deg gjerne inn på de forskjellige pedagoger, regissører og koreografer for å lese om deres bakgrunn og tidligere erfaringer.


DANSEFAG

Anne Marit Tynes
Dansepedagog
Belinda Braza
Dansepedagog
Chet Walker
Musikkteater og dans
Huyen Huynh
Dansepedagog
Jan Ivar Lund
Dansepedagog
Kristin Berg
Dansepedagog
Kristin Hjort Inao
Dansepedagog
Marek Jez
Dansepedagog
Marit Krogeide
Dansepedagog
Miguel Angel-Fernandez
Dansepedagog
Monica Kreutzmann
Dansepedagog
Nina-Martine Eckbo
Dansepedagog / koreograf
Paul Henry
Dansepedagog
Sandra Gerecke
Dansepedagog
Sara Einbu
Dansepedagog
Victor Prag
Dansepedagog / akrobatikk

SANGFAG

Guri Egge
Sangpedagog
Ingelin Dahl Helbø
Sangpedagog
Ingrid Hanken
Sangpedagog
Ole Thomassen
Sangpedagog
Tori Teigen
Sangpedagog
REPETITØR/PIANIST
Arne Borg
Repetitør / pianist
Petter Kragstad
Repetitør / pianist
Trond Lindheim
Repetitør / pianist

SKUESPILLERFAG/MUSIKKTEATER

Aksel-Otto Bull
Skuespillerfag
Andreas Diesen
Musikkteaterhistorie
Eduard Myska
Skuespillerfag
Johan Osuldsen
Musikkteater
Jonathan Flom
Skuespillerfag
Kjersti Elvik
Skuespillerfag
Morten Røhrt
Skuespillerfag
Peter Barlow
Skuespillerfag og musikkteater
Renate Stridh
Musikkteater
Tom Sterri
Auditionteknikk
Trond Teigen
Dubbe-trening / regissør

KOSTHOLD OG ERNÆRING

Melina Meyer Magulas
Kosthold og Ernæring

Tidligere gjeste-pedagoger, – koreografer og -regissører, mm. som har jobbet ved skolen


Alexandra MyskovaSkuespillerfag
Anders EljasSangfag
Benedicte LütkenDansepedagog
Benji SchwimmerDansepedagog / koreograf
Bill HastingsDansepedagog / Koreograf
Caroline SkjørshammerDansepedagog
Chet WalkerDansepedagog / regissør / koreograf
Dana MooreDansepedagog
Duo CrewDansepedagog / koreograf
Eric ViudesDansepedagog
Gisle KverndokkRepetitør
Håkon SigernesDansepedagog
Hans Marius Hoff MittetSkuespillerfag / foredragsholder
Heidi Gjermundsen BrochSangfag / mesterklasse / foredragsholder
Heidi Ruud EllingsenForedragsholder
Ingrid BjørnovSangfag
Jannike KruseMesterklasse / foredragsholder
Jeff PedersenSkuespillerfag
Jon Ole OlstadDansepedagog / koreograf
Jostein Kirkeby-GarstadRegissør / auditionteknikk
Kim WifladtForedragsholder
Kine StormfeldtDansepedagog
Kjersti AlvebergKoreograf
Linn OlsenVeileder
Lisa KentRegissør / koreograf / auditionteknikk
Lisa TønneForedragsholder
Marian Aas HansenMesterklasse / foredragsholder
Marikken HeitkøtterDansepedagog
Mattias CarlssonKoreograf
Mona BerntsenKoreograf
Morten BergheimForedragsholder
Morten RøhrtSkuespillerfag
Nina-Martine EckboDansepedagog / koreograf
Pål ØverlandSkuespillerfag / Regissør
QuickDansepedagog / koreograf
Sara EinbuDansepedagog / koreograf
Simen GloppenDansepedagog / koreograf / auditionteknikk
Sissel AarsethDansepedagog
Siv Stormo-GaustadDansepedagog / koreograf
Sølvi EdvardsenKoreograf
Tine AspaasDansepedagog / koreograf
Tom SterriAuditionteknikk
Tomas Adrian GlansAuditionteknikk / koreograf
Tony StoneDansepedagog / koreograf
Tore Sergei MyklebustAuditionteknikk
Trond TeigenDubbe-trening / regissør
Victor PragDansepedagog / akrobatikk